VIDI-Szkolenia

VIDI-Szkolenia

Krótki opis realizacji

Platforma ze szkoleniami online z możliwością założenia konta, zakupu kursu oraz śledzenia swoich postępów w nauce. Specjalnie na potrzeby projektu stworzony został zaawansowany system zarządzania treściami.

Zastosowane technologie

NodeJS
MongoDB
HTML5
CSS3
JavaScript
RWD

Zobacz efekt końcowy

Pełny opis realizacji

Serwis vidi-szkolenia.pl to zrealizowany na zamówienie firmy VIDI Centrum Rozwoju Kadr rozbudowany sklep z kursami on-line.

Struktura i szata graficzna serwisu została przez nas od podstaw zaprojektowana.

Klient może założyć w serwisie konto lokalne lub zalogować się poprzez swoje konto na Facebooku. Po założeniu konta może dokonywać zakupów w serwisie lub dołączać do darmowych szkoleń.

Serwis jest zintegrowany z zewnętrznym systemem płatności, zakupione szkolenia są automatycznie dodawane do konta użytkownika natychmiast po zarejestrowaniu poprawnej płatności. Na życzenie użytkownika generowana jest także automatycznie faktura za dokonane zamówienie.

W swoim panelu użytkownik może śledzić swoje postępy w poszczególnych szkoleniach, po ukończeniu każdego generowany jest imienny certyfikat.

Serwis posiada bardzo rozbudowany panel administracyjny, który zawiera m.in:

  • zarządzanie użytkownikami,
  • zarządzanie kursami, pakietami oraz kategoriami kursów,
  • przegląd faktur,
  • przegląd statystyk,
  • panel zarządzania newsletterem,
  • panel generowania zniżek oraz bonów rabatowych,
  • możliwość zmiany dokumentów serwisu bezpośrednio z panelu (np. regulamin),
  • zarządzanie treścią strony głównej.

Aby ułatwić konstruowanie zawartości kursów, specjalnie na potrzeby klienta stworzyliśmy autorski system tworzenia i zarządzania modułami i rozdziałami kursów, które mogą zawierać tekst (edytor WYSWIG), zdjęcia, filmy, dźwięki, pliki do pobrania oraz ćwiczenia sprawdzające użytkownika (na potrzeby których także zaprojektowaliśmy specjalny generator).

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi realizacjami

Rozkodujmy Matematykę
Platforma stworzona na potrzeby ogólnopolskiego projektu matematycznego realizowanego w Jastrzębiu-Zdroju. Pozwala wszystkim biorącym udział na dzielenie się podjętymi aktywnościami.
Natalia Skotnicka - portfolio
Strona portfolio dla profesjonalnej fotograf, głównym założeniem - na życzenie klientki - była prostota oraz minimalizm. Bardzo ważnym zagadnieniem było również optymalizowanie zdjęć bez straty na jakości.