Rozkodujmy Matematykę

Rozkodujmy Matematykę

Krótki opis realizacji

Platforma stworzona na potrzeby ogólnopolskiego projektu matematycznego realizowanego w Jastrzębiu-Zdroju. Pozwala wszystkim biorącym udział na dzielenie się podjętymi aktywnościami.

Zastosowane technologie

Vue.js
HTML5
CSS3
NodeJS
MongoDB
RWD

Zobacz efekt końcowy

Pełny opis realizacji

Platforma została stworzona na potrzeby miejskiego projektu matematycznego - „Rozkodujmy Matematykę w Naszym Mieście”.

Głównym założeniem serwisu było stworzenie platformy, na której szkoły uczestniczące w projekcie będą mogły publikować wpisy na temat projektu oraz relacje z podjętych działań. Utworzono także sekcję z konkursami przeprowadzanymi w trakcie trwania projektu.

Serwis umożliwia dodawanie sekcji szkół, w obrębie których tworzone będą wpisy. Ponad nimi na stałe dodana jest sekcja 'Aktualności'.

Istnieje możliwość utworzenia dwóch rodzajów kont w serwisie - konta Administratora lub Redaktora. Administrator może dodawać nowych użytkowników, zarządzać istniejącymi oraz publikować, edytować i usuwać wpisy w Aktualnościach oraz każdej sekcji szkoły. Redaktor natomiast przypisany jest do konkretnej sekcji szkoły i może zarządzać tylko wpisami w jej obrębie.

Każdy wpis może się składać z części tekstowej (edytor WYSWIG) oraz osobno dodawanych zdjęć.

Strona jest w pełni responsywna, dostosowując się do ekranu każdego urządzenia.

Na przełomie lipca i sierpnia 2018 przeprowadzony został lifting strony, zarówno od strony graficznej, jak i logicznej. Rozbudowany został panel administratorski, z poziomu którego można zarządzać teraz każdą częścią serwisu. Serwis został także zoptymalizowany w celu osiągnięcia lepszej wydajności.

Ostatnie trzy zdjęcia w galerii przedstawiają jego starą wersję.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi realizacjami

ElektroInvest
Strona wizytówka firmy zajmującej się wykonywaniem różnorakich instalacji elektrycznych i elektronicznych. Posiada elementy dynamiczne zarządzane z poziomu panelu administratorskiego.
Strefa Urody Prestige
Strona wizytówka w stylu 'One Page Scroll' gabinetu kosmetologii i medycyny estetycznej.