KrystelGSM

KrystelGSM

Krótki opis realizacji

Strona internetowa będąca wizytówką firmy zajmującej się wymianą zbitych szybek w smartfonach oraz naprawą urządzeń elektronicznych i sprzedażą akcesoriów GSM.

Zastosowane technologie

PHP
MySQL
Vue.js
HTML5
CSS3
JavaScript
RWD

Zobacz efekt końcowy

Pełny opis realizacji

Strona krystelgsm.pl to całkowicie zmieniona, odświeżona strona wykonana dla firmy KrystelGSM z Rybnika. Poprzednią wersję strony można zobaczyć tutaj.

Naszym głównym celem było wyeksponowanie najbardziej potrzebnych pt. klientowi serwisu treści w jak najbardziej wygodny i przystępny sposób. Pierwszą kluczową kwestią było oczywiście stworzenie responsywnej strony, która będzie się dobrze prezentować na każdym ekranie. Poprzednia wersja tej strony była tylko częściowo responsywna.

Drugim priorytetem było stworzenie strony, która będzie bardzo dobrze zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach oraz która dobrze będzie się prezentować w mediach społecznościowych.

Szata graficzna i struktura strony zostały przez nas od podstaw zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej spełniały oczekiwania klienta.

Szczególnie dumni jesteśmy z wykonanego cennika wymiany szybek w telefonach, który obsługuje się w dosyć oryginalny sposób :)

Ze stroną spięty jest także nasz autorski system CMS, który umożliwia dynamiczne wprowadzanie treści. Składa się m.in. z:

  • modułu zarządzania cennikiem wymiany szybki (z podziałem na poszczególnych producentów),
  • modułu aktualności umożliwiającego dodawanie prostych wpisów na stronie,
  • modułu zarządzania ofertą umożliwiającego prezentowanie dostępnych w sklepie klienta produktów z podziałem na kategorie
  • modułu powiadomień pop-up

Strona posiada też formularz kontaktowy umożliwiający szybki kontakt z firmą KrystelGSM.

Klient posiada też wgląd w pełne statystyki dotyczące ruchu na stronie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi realizacjami

Natalia Skotnicka - portfolio
Strona portfolio dla profesjonalnej fotograf, głównym założeniem - na życzenie klientki - była prostota oraz minimalizm. Bardzo ważnym zagadnieniem było również optymalizowanie zdjęć bez straty na jakości.
Stomatologia Srokosz
Strona wizytówka gabinetu dentystycznego. Posiada rozbudowany moduł zarządzania podstronami, galeriami i wyświetlaną treścią.