Natalia Skotnicka - portfolio

Natalia Skotnicka - portfolio

Krótki opis realizacji

Strona portfolio dla profesjonalnej fotograf, głównym założeniem - na życzenie klientki - była prostota oraz minimalizm. Bardzo ważnym zagadnieniem było również optymalizowanie zdjęć bez straty na jakości.

Zastosowane technologie

PHP
MySQL
HTML5
CSS3
JavaScript
RWD

Zobacz efekt końcowy

Pełny opis realizacji

Na życzenie klientki stworzyliśmy proste i minimalistyczne portfolio.

Strona posiada panel CMS do zarządzania jej zawartością. Możliwe jest tworzenie kategorii na stronie, a następnie umieszczanie w nich zdjęć. Dodanymi zdjęciami można zarządzać. Dostępna jest opcja zmiany kolejności ich wyświetlania.

Zadbaliśmy o optymalizację strony, podczas przesyłania zdjęcia automatycznie tworzona jest jego miniaturka, która jest wyświetlana na stronie, co zwiększa szybkość jej ładowania. Oryginalne zdjęcie dostępne jest w podglądzie zdjęcia.

Strona posiada również prosty formularz kontaktowy pozwalający przesyłać na maila fotograf zapytania bezpośrednio ze strony.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi realizacjami

Rozkodujmy Matematykę
Platforma stworzona na potrzeby ogólnopolskiego projektu matematycznego realizowanego w Jastrzębiu-Zdroju. Pozwala wszystkim biorącym udział na dzielenie się podjętymi aktywnościami.
Stomatologia Srokosz
Strona wizytówka gabinetu dentystycznego. Posiada rozbudowany moduł zarządzania podstronami, galeriami i wyświetlaną treścią.