Senes Cura

Senes Cura

Krótki opis realizacji

Serwis łączący w sobie funkcje wizytówki firmy, jak i miejsca do umieszczania ogłoszeń pracy dla opiekunek w Polsce i w Niemczech.

Zastosowane technologie

PHP
MySQL
HTML5
CSS3
JavaScript
RWD

Zobacz efekt końcowy

Pełny opis realizacji

Serwis został od zera zaprojektowany i wykonany według określonych wytycznych. Zastąpił stronę, która była nieresponsywna, anty-SEO oraz której brakowało wielu pożądanych funkcjonalności.

Głównymi założeniami designu były, jak zwykle prostota, intuicyjność i funkcjonalność, zależało nam również, aby strona była 'żywa' i atrakcyjna dla oka.

Szczególny nacisk położyliśmy również na SEO, aby strona była możliwie mu przyjazna.

Wyglądem i zawartością serwisu można zarządzać z poziomu dołączonego dedykowanego panelu administracyjnego. Umożliwia on m.in. pełne zarządzanie ogłoszeniami o pracę z podziałem na kategorię, typ i inne parametry.

Warto wspomnieć o niezwykle rozbudowanych formularzach obecnych na stronie. Nie ukrywamy, że formularz zgłoszenia podopiecznego do opieki był największym jaki do tej pory stworzyliśmy (ponad 1000 linijek kodu HTML formularza mówi samo za siebie) i stanowił całkiem ciekawe i niecodzienne doświadczenie.

Wszystkie założone cele zostały osiągnięte, w projekcie warto wyróżnić menu strony w wariancie mobilnym, które według nas jest wyjątkowo intuicyjne i przyjemne w korzystaniu :) 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi realizacjami

VIDI-Szkolenia
Platforma ze szkoleniami online z możliwością założenia konta, zakupu kursu oraz śledzenia swoich postępów w nauce. Specjalnie na potrzeby projektu stworzony został zaawansowany system zarządzania treściami.
Rozkodujmy Matematykę
Platforma stworzona na potrzeby ogólnopolskiego projektu matematycznego realizowanego w Jastrzębiu-Zdroju. Pozwala wszystkim biorącym udział na dzielenie się podjętymi aktywnościami.