Ambasly

Ambasly

Krótki opis realizacji

Nowoczesna aplikacja webowa umożliwiająca jej użytkownikom prowadzenie efektywnego marketingu w oparciu o system poleceń.

Zastosowane technologie

Node.js
Vue.js
HTML5
CSS3
JavaScript

Zobacz efekt końcowy

Pełny opis realizacji

Ambasly.com dostarcza swoim użytkownikom usługi w modelu SaaS. Umożliwia efektywne pozyskiwanie nowych kontaktów i klientów dzięki systemowi poleceń angażującemu osoby, które skorzystały już z usług danej firmy i są z nich zadowolone. 

System opiera się na modelu automatycznie odnawianej, miesięcznej subskrypcji, płatności dokonywane są przy pomocy karty płatniczej. Każdy użytkownik (firma) może utworzyć swój własny Landing Page pod indywidualnym adresem URL (np. ambasly.com/wirtuozi-kodu), którego zadaniem będzie pozyskiwanie nowych kontaktów (leadów). 

Landing Page posiada wiele możliwości konfiguracyjnych, edytuje się go z poziomu przyjaznego dla użytkownika graficznego edytora. 

Siłą napędową marketingu są Ambasadorzy, czyli obecni klienci danej firmy, zadowoleni z jej usług. Poprzez system linków można szybko i prosto tworzyć nowe konta ambasadorskie. Ambasador jest motywowany do polecania firmy benefitami zyskiwanymi za każdym razem, kiedy dzięki jego poleceniu firma pozyska nowego klienta. 

System udostępnia użytkownikowi pełen przegląd danych wraz ze statystykami (dzięki komu został pozyskany dany kontakt, jak skuteczny jest dany Ambasador, itd.) oraz rozbudowany system powiadomień e-mail i SMS, dzięki czemu użytkownik zawsze jest na bieżąco z najnowszymi zdarzeniami na jego Landing Page. 

Serwis posiada też rozbudowany system ankietowania pozwalający na masowe i indywidualne badanie poziomu zadowolenia klientów. W celu grywalizacji i budowania zaangażowania wprowadzony został też system osiągnięć. 

Ambasly jest zintegrowane z:

  1. Bramką płatniczą
  2. Bramką SMS
  3. Systemem mailingowym zapewniającym najwyższą dostarczalność wiadomości
  4. Systemem fakturowania
  5. Facebook

Praca nad serwisem była ciekawym wyzwaniem, które mamy nadzieję przysłuży się wielu osobom i firmom i pomoże im dynamicznie rozwinąć swój biznes dzięki pozyskaniu nowych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi realizacjami

Stomatologia Srokosz
Strona wizytówka gabinetu dentystycznego. Posiada rozbudowany moduł zarządzania podstronami, galeriami i wyświetlaną treścią.
ElektroInvest
Strona wizytówka firmy zajmującej się wykonywaniem różnorakich instalacji elektrycznych i elektronicznych. Posiada elementy dynamiczne zarządzane z poziomu panelu administratorskiego.