Czas Na Deser

Czas Na Deser

Krótki opis realizacji

Blog o tematyce kulinarno-cukierniczej wraz z newsletterem. Aż ślinka leci!

Zastosowane technologie

PHP
MySQL
Vue.js
HTML5
CSS3
JavaScript
RWD

Zobacz efekt końcowy

Pełny opis realizacji

Strona czasnadeser.pl to blog którego czytelnicy mogą poznać nowe przepisy na wszelkiego rodzaju ciasta, desery i inne słodkości.

Przy tworzeniu szaty graficznej przyświecało nam dopasowanie kolorystyki do charakteru strony. Stąd pomarańczowy, który kojarzy się ze słodkością. Obłości dodają całości luzu.

Strona posiada system dynamicznego generowania menu. Administrator może tworzyć opcje w menu pod które podpina konkretne strony, kategorie lub może stworzyć zbiorczy nagłówek dla wielu różnych kategorii wypieków.

Strona posiada panel administratora, z poziomu którego można dodawać wpisy oraz zarządzać newsletterem. 
Moduł dodawania wpisów posiada nasz autorski system oceniania treści pod względem pozycjonowania który ułatwia pisanie wpisów w zgodzie z najnowszymi trendami SEO.

Newsletter pozwala między innymi na tworzenie szkiców maili, zarządzania listami mailingowymi oraz posiada mechanizm double-opt-in. Maile mogą być personalizowane dla odbiorcy przez system słów-kluczy który uzupełni takie informacje jak imię i nazwisko odbiorcy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi realizacjami

Senes Cura
Serwis łączący w sobie funkcje wizytówki firmy, jak i miejsca do umieszczania ogłoszeń pracy dla opiekunek w Polsce i w Niemczech.
Ambasly
Nowoczesna aplikacja webowa umożliwiająca jej użytkownikom prowadzenie efektywnego marketingu w oparciu o system poleceń.