Realizacja vidi-szkolenia.pl

vidi-szkolenia.pl

Technologie

JS JS
HTML5 HTML5
CSS3 CSS3
NodeJS Node JS
Mongo MONGO
RWD RWD

Krótki opis

Platforma ze szkoleniami online z możliwością założenia konta, zakupu kursu oraz śledzenia swoich postępów w nauce. Specjalnie na potrzeby projektu stworzony został zaawansowany system zarządzania treściami.

Pełen opis

Serwis vidi-szkolenia.pl to zrealizowany na zamówienie firmy Vidi rozbudowany sklep z kursami on-line a w przyszłości także kursami stacjonarnymi.

Struktura i szata graficzna serwisu została przez nas od podstaw zaprojektowana.

Klient może założyć w serwisie konto lokalne lub zalogować się poprzez swoje konto na Facebooku. Po założeniu konta może dokonywać zakupów w serwisie lub dołączać do darmowych szkoleń.

Serwis jest zintegrowany z zewnętrznym systemem płatności, zakupione szkolenia są automatycznie dodawane do konta użytkownika natychmiast po zarejestrowaniu poprawnej płatności. Na życzenie użytkownika generowana jest także automatycznie faktura za dokonane zamówienie.

W swoim panelu użytkownik może śledzić swoje postępy w poszczególnych szkoleniach, po ukończeniu każdego generowany jest imienny certyfikat.

Serwis posiada bardzo rozbudowany panel administracyjny, który zawiera m.in:

Aby ułatwić konstruowanie zawartości kursów, specjalnie na potrzeby klienta stworzyliśmy autorski system tworzenia i zarządzania modułami i rozdziałami kursów, które mogą zawierać tekst (edytor WYSWIG), zdjęcia, filmy, dźwięki, pliki do pobrania oraz ćwiczenia sprawdzające użytkownika (na potrzeby których także zaprojektowaliśmy specjalny generator).