Realizacja strony-wizytówki KrystelGSM

krystelgsm.pl

Technologie

HTML5 HTML5
CSS3 CSS3
JS JS
PHP PHP
MySQL MySQL
RWD RWD

Krótki opis

Strona internetowa będąca wizytówką firmy. Najważniejsze informacje dla pt. klientów firmy można znaleźć na stronie głównej, która utrzymana jest w konwencji 'onepagescroll'. Znajduje się tam między innymi ciekawie zaprojektowany moduł prezentacji cennika wymiany szybek w poszczególnych modelach telefonów.

Strona jest częściowo dynamiczna, na te potrzeby do strony dołączyliśmy nasz autorski system zarządzania treścią (CMS).

Pełen opis

Strona krystelgsm.pl to całkowicie zmieniona, odświeżona strona wykonana dla firmy KrystelGSM z Rybnika. Poprzednią wersję strony można zobaczyć tutaj.

Naszym głównym celem było wyeksponowanie najbardziej potrzebnych pt. klientowi serwisu treści w jak najbardziej wygodny i przystępny sposób. Pierwszą kluczową kwestią było oczywiście stworzenie strony responsywnej, która będzie się dobrze prezentować na każdym ekranie. Poprzednia wersja tej strony była tylko częściowo responsywna.

Drugim priorytetem było stworzenie strony, która będzie bardzo dobrze zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach oraz która dobrze będzie się prezentować w mediach społecznościowych.

Szata graficzna i struktura strony zostały przez nas od podstaw zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej spełniały oczekiwania klienta.

Ze stroną spięty jest także nasz autorski system CMS, który umożliwia dynamiczne wprowadzanie treści. Składa się m.in. z:

Strona posiada też formularz kontaktowy umożliwiający szybki kontakt z firmą KrystelGSM.

Klient posiada też wgląd w pełne statystyki dotyczące ruchu na stronie.