Stomatologia Srokosz

Stomatologia Srokosz

Krótki opis realizacji

Strona wizytówka gabinetu dentystycznego. Posiada rozbudowany moduł zarządzania podstronami, galeriami i wyświetlaną treścią.

Zastosowane technologie

PHP
MySQL
HTML5
CSS3
JavaScript
RWD

Zobacz efekt końcowy

Pełny opis realizacji

Celem projektu było wykonanie nowej wersji strony internetowej gabinetu stomatologicznego 'Stomatologia Srokosz'. Zakres prac obejmował zarówno opracowanie zupełnie nowego wyglądu jak i wprowadzenie wielu poprawek funkcjonalnych oraz dodanie dedykowanego panelu administratorskiego.

Graficznie skupiliśmy się na czystym i schludnym wyglądzie, najważniejsze dla potencjalnego pacjenta informacje są zebrane i wyeksponowane na stronie głównej.

Strona posiada panel administratorski, który pozwala m.in. na zarządzanie podstronami usług, galerią i certyfikatami.

Ważną kwestią, którą poprawiliśmy podczas realizacji projektu była optymalizacja strony pod względem SEO.

Poprzednia wersja strony była przykładem 'anty-seo', wyszukiwarki nie potrafiły jej nawet poprawnie zaindeksować. Zawartość strony była wyświetlana przez jQuery, w sposób którego żaden crawler poprawnie nie zrozumie. Naprawiliśmy wszystkie te błędy i dołożyliśmy wszelkich starań, aby nowa strona była przyjazna SEO.

Standardową kwestią oczywiście było też stworzenie strony responsywnej, która będzie wygodna w odbiorze dla pacjentów zarówno z poziomu komputera, telefonu, czy też dowolnego innego urządzenia. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi realizacjami

Natalia Skotnicka - portfolio
Strona portfolio dla profesjonalnej fotograf, głównym założeniem - na życzenie klientki - była prostota oraz minimalizm. Bardzo ważnym zagadnieniem było również optymalizowanie zdjęć bez straty na jakości.
ElektroInvest
Strona wizytówka firmy zajmującej się wykonywaniem różnorakich instalacji elektrycznych i elektronicznych. Posiada elementy dynamiczne zarządzane z poziomu panelu administratorskiego.